Процедура SkinPen® Precision

Мікронідлінг – найбільш ефективний сучасний малоінвазивний метод лікування для усунення постакне та хірургічних рубців.

SkinPen® Precision – перший прилад для високоточного мікромеханічного ремоделювання шкіри, який отримав сертифікацію FDA. Ефективність та безпеку приладу SkinPen®Precision було клінічно підтверджено.

Чого варто очікувати від лікування
за допомогою приладу SkinPen® Precision?

  • План процедур для досягнення бажаного ефекту. Ваш фахівець з догляду за шкірою розробить індивідуальний план лікування з урахуванням ваших цілей та стану шкіри.
  • Комфортна і безболісна процедура. Ваш лікар запропонує нанести місцевий анестетик для уникнення неприємних відчуттів під час процедури.
  • Швидка процедура. Процедура зазвичай займає до 30 хвилин, а перші зміни помітні одразу після сеансу.
  • Мінімум побічних ефектів. У більшості пацієнтів спостерігаються незначні набряки та почервоніння шкіри протягом 24-48 годин. У деяких пацієнтів шкіра повністю відновлюється через 24 години. Поширеними побічними ефектами є сухість та відчуття стягнутості шкіри, свербіж, лущення, незначний дискомфорт і підвищена чутливість шкіри. Ці реакції з боку шкіри цілком нормальні і проходять без ускладнень вже через 6 днів після процедури.
  • Домашній догляд за шкірою після процедури. Гідрогель Skinfuse® LIFT може використовуватися не лише під час процедури, але і для домашнього догляду з метою запобігання сухості і пришвидшення процесів відновлення шкіри після мікронідлінга. Гідрогель Skinfuse® LIFT було клінічно протестовано і дозволено до застосування з приладом SkinPen® Precision.
  • Протокол для догляду за шкірою після мікронідлінга. Ваш косметолог підбере індивідуальний протокол догляду за шкірою для посилення ефективності процедури і досягнення бажаного результату.

Нижче представлені фотографії пацієнта (без ретуші) до та після процедури SkinPen®

Вік пацієнта: 34 роки*

До процедури

Для очищення шкіри пацієнта було використано Skinfuse® PURIFY Cleansing Complex. Потім на шкіру було нанесено місцевий анестетик для максимального комфорту пацієнта під час процедури.

24 години після процедури

Skinfuse® PURIFY Cleansing Complex застосовувався для очищення шкіри після процедури. Через 24 години після процедури спостерігається незначне почервоніння шкіри.

3 дні після процедури

Почервоніння і набряки майже непомітні і повинні повністю зникнути через кілька днів. Якщо ви бажаєте приховати почервоніння після процедури, ви можете використовувати сонцезахисний крем Skinfuse® SHIELD Zinc Oxide 21% і декоративну косметику.

Меню