Компанія BMED

Інновації. Досвід. Успіх.

Beauty & Medical – ексклюзивний дистриб’ютор професійного косметологічного обладнання та космецевтики в Україні, Польщі, Чехії, Італії та країнах Балтії.

 

Завдяки високоорганізованій структурі, багаторічному досвіду роботи і наявності першокласних фахівців, компанія є лідером у своєму сегменті. BMED.PRO обирає виключно надійні бренди для своїх партнерів. Саме тому компанія представляє світові бренди, які є гарантом успішного бізнесу: косметологічні апарати HydraFacial® (США), LumiCell Wave 6 (Канада), Tixel® (Ізраїль), S.T Medic MPR (Канада) і S.T Medic RMD (Канада) і космецевтика iS CLINICAL® (США).

Цілі компанії

Основною нашою метою є розвиток партнерських відносин з клієнтами та розширення дистрибуційної мережі. Наша цільова аудиторія – це клініки естетичної медицини, салони краси, SPA-центри та готелі. Ми робимо ваш бізнес прибутковим, враховуючи ваші потреби і пропонуючи тільки найкращі бренди!

Переваги компанії

Вам буде легко і зручно співпрацювати з нашою компанією. Ми забезпечуємо якісний допродажний і післяпродажний сервіс: від безкоштовного навчання при покупці апаратів і космецевтики до обслуговування апаратів кваліфікованими інженерами, а також докладні протоколи косметологічних процедур і спеціальні умови для лідерів продажів.

14

років на ринку

15

країн

1845

задоволених клієнтів

23

нагороди

Що ми пропонуємо?

Продукт найвищої якості

Як офіційній дистриб’ютор SkinPen® Precision, BMED гарантує ефективність приладу. Фахівці компанії готові відповісти на будь-які питання про асортимент і застосування приладу, а також про умови його придбання.

Лояльна цінова політика

Ви можете розраховувати на швидку реалізацію та високу окупність товару завдяки популярності та ефективності бренду SkinPen®. Кожен наш партнер отримує вигідні умови співпраці, які засновані на індивідуальному підході.

Підтримка наших партнерів

Ми супроводжуємо партнерів з моменту їхньої зацікавленості в покупці приладу SkinPen® для високоточного мікромеханічного ремоделювання шкіри. З нами ви купуєте перевірений алгоритм успішного бізнесу. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не лише першокласний продукт, але і сервіс першокласного рівня!

НАША АДРЕСА

Ми знаходимося за адресою:
Київ, Кловський узвіз, 7А

 

+38 089 320 02 02

Цели компании

Основная наша цель – развитие партнерских отношений с клиентами и расширении дистрибуционной сети. Наша целевая аудитория это клиники эстетической медицины, салоны красоты, SPA-центры и отели. Мы делаем ваш бизнес прибыльным, учитывая ваши потребности и предлагая только лучшие бренды!

Преимущества компании

Вам будет легко и удобно сотрудничать с нашей компанией. Мы обеспечиваем качественный продажный и постпродажный сервис: от бесплатного обучение при покупке аппаратов и космецевтики до обслуживание аппаратов квалифицированными инженерами, а также подробные протоколы косметологических процедур и специальные условия для лидеров продаж.

Меню